Наші роботи

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Створення сайтів та інтернет-магазинів, а також комплексний інтернет-маркетинг - основний напрямок діяльності компанії RocketStudio. Вже 6 років ми надаємо весь спектр послуг, пов'язаних з розвитком бізнесу наших клієнтів в мережі. У нашій команді понад 30 фахівців, які обожнюють свою справу і щодня вдосконалюють результати своєї роботи. Наші співробітники регулярно відвідують профільні конференції, семінари та майстер-класи, що свідчить про високий рівень професіоналізму наших фахівців, а отже і всієї компанії на ринку інтернет-маркетингу та веб-розробки.

Виготовлення сайту - це тільки перший крок на шляху до успіху бізнесу в мережі. Для того, щоб вивести компанію на новий рівень, необхідно здійснити комплексний підхід до стратегії розвитку веб-проекту, починаючи від розробки плану просування і закінчуючи ... та, взагалі, цей процес нескінченний, бо досконалості немає меж!

Наші кліенти


Відгуки наших клієнтів

Оскільки ми команда креативна, у нас було безліч ідей про те, як повинен виглядати сайт агентства копірайтингу. Проблема була в тому, що ідеї були сумбурні й розрізнені.Дем'янов Олексій, студія "TastyText"
Ми дякуємо хлопцям із «RocketStudio» за якість роботи та професіоналізм. За досить таки короткий термін нам вдалося отримати простий і зручний дизайн інтерфейсу нашої системи. Стукал Сергій, фірма "АркаЛюкс"
Висловлюємо команді розробників з «RocketStudio» щиру подяку за реалізацію нашого проекту. Не було абсолютно ніяких проблем з непорозумінням або пунктуальністю. Безотосний Євген, фірма "Навіпорт"
Ми допоможемо Вам та Вашому бізнесу вийти на новій рівень